Epic Games Store opäť raz rozdáva dve hry úplne zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: Epicgames.com a Spawn.sk

Keďže je dnes piatok, tak to znamená, že včera bol štvrtok. A tie sa v posledných týždňoch nesú v znamení toho, že na Epic Games Store prichádza nová várka hier, ktoré sú k dispozícii zadarmo. Tentoraz si hráči určite prídu na svoje.

Obchod totiž ponúka indie hru Absolute Drift: Zen Edition a akčnú strieľačku Rage 2. V prípade prvej menovanej hry ide minimalistický počin, ktorý požaduje jediné – naučiť vás poriadne driftovať. Na jednoduchých mapách sa budete musieť vyhýbať rôznym prekážkam alebo poriadne pretočiť kolesá v úzkych zákrutách.

Väčším lákadlom tohtotýždňovej ponuky hier na Epic Games Store je však zrejme spomínaná strieľačka – Rage 2. Akčná, open-world hra síce pri svojom vydaní nebola prijatá práve najvrúcnejšie. Avšak ako sa hovorí, darovanému koňovi sa na zuby nepozerá. Preto hru môžete brať ako skvelé odreagovanie na niekoľko hodín.

Na záver dodáme známu informáciu, že oba tituly budú k dispozícii do štvrtka 25. februára. Vtedy ich nahradí survival hra s prvkami RPG – Sunless Sea.