Epic Games chystá showcase už tento týždeň

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: Epicgames.com a Spawn.sk

Spoločnosť oznámila, že jarná akcia Epic Games Store sa uskutoční v priebehu tohto týždňa. Spolu s ňou by mala priniesť aj niekoľko zaujímavých oznámení. Udalosť sa uskutoční dňa 11. februára o 20:00 hodine nášho času.

Nemáme veľa informácii o tom, čo presne môžeme od tejto špeciálnej akcie očakávať. Spoločnosť potvrdila, že pre túto udalosť má vytýčených niekoľko oznámení. „Pripojte sa k nám a pozrite sa na niektoré z hier, ktoré sa tento rok objavia v obchode Epic Games Store,“ hovorí Epic vo svojom vyjadrení. Informácie priniesol portál VG247.

„Prichystali sme si pre vás zbierku nových oznámení, gameplay videá a množstvo rozširujúceho pohľadu na vývojárov, ktorí vytvárajú hry, ktoré tak milujeme.“ Je celkom logické, že spoločnosť Epic Games vydá nejaké oznámenie o pripravovaných exkluzivitách v obchode.

Koniec koncov spoločnosť sa nedávno zúčastnila rozhovoru, v ktorom uviedla, že plánuje naďalej priťahovať vývojárov a vydavateľov hier do svojho obchodu tým, že im ponúkne množstvo exkluzívnych ponúk. Spoločnosť rovnako potvrdila, že naďalej plánuje byť tak veľkorysá vo svojich darčekoch pre hráčov aj počas následujúceho roka 2021.