Elden Ring sa dočkal odkladu o necelý mesiac

Odoberaj novinky cez  Google News
Elden Ring
Zdroj: uhdwallpapers.org

Veľkolepé a dlho očakávané akčné fantasy RPG Elden Ring od japonského FromSoftware bolo odložené.

Miera slobody v hre prekonala všetky pôvodné očakávania, a preto bolo rozhodnuté posunúť vydanie hry a pracovať o to dlhšie na vylepšenie aspektov hry. Nový dátum vydania sa teda posnul len o necelý mesiac a to na 25. februára 2022.

Napriek tomu všetkému si fanúšikovia budú môcť hru vyskúšať už 12. novembra 2021 v uzavretom beta teste. Môžu sa tak tešiť na ukážku toho čo hra ponúkne a zároveň pomôžu vývojárskemu tímu pri testovaní online serverov pred samotným vydaním hry.

Uzavretý test Elden Ring bude možné hrať od 12. do 15. november 2021 na platformách Xbox One, Xbox Series X a S, PlayStation 4 a samozrejme PlayStation 5.

Ak sa chcete do tohto testu zapojiť, stačí sa zaregistrovať na oficiálnej stránke hry a zvýšiť si tak šancu zapojiť sa. Hra umožní vyskúšať si multiplayer pre viac hráčov ako na starej, tak aj aktuálnej generácii konzol Xbox a PlayStation.

Štúdio FromSoftware je vo svete známy svojimi úspešnými titulmi akými sú napríklad hry ako Dark Souls, Bloodborne alebo Sekiro: Shadows Die Twice.