Elden Ring ponúkne kooperáciu a online hranie

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: ELden Ring ponúkne aj online hranie
Zdroj: FromSoftware, spawn.sk

To, čomu mnohí už ani neverili, sa stalo skutočnosťou. Konečne sme sa dočkali nového traileru z hry Elden Ring. Stalo sa tak počas prezentácie Summer Game Fest, ktorá odštartovala tohtoročnú konferenciu E3. Najlepšie na tom celom je, že okrem nového videa sme sa od štúdia FromSoftware dočkali aj dátumu vydania. Dúfame, že v ceste tejto hre nebude nič stáť a dočkáme sa jej načas. Avšak, okrem videa a dátumu sa vynárajú opäť nové informácie. Elden Ring dostane aj kooperačné a online hranie.

Keď sa pozriete na oficiálnu stránku vydavateľa Bandai Namco, pozornému oku neujde niekoľko malých detailov, ktoré však o hre prezrádzajú veľa. Napríklad v sekcii, v ktorej sa hovorí o otvorenom svete a jeho objavovaní narazíme na pasáž, ktorá potvrdzuje hranie v co-ope. “Cestujte po úchvatnom svete po vlastných alebo na koňovi, sám alebo online s priateľmi a naplno si užite trávnaté lúky, …” píše sa v texte.

Ak vám tvorba štúdia FromSoftware zatiaľ nič nehovorí, iba pripomenieme, že to nie je prvý krát, čo do svojej hry zabudovali co-op. Zaujímavým spôsobom ho zakomponovali aj do hier Dark Souls. Nie je teda prekvapením, že tak urobia aj v prípade tejto hry. Zatiaľ ale nie je známe v akej podobe a rozsahu uvidíme online hranie v Elden Ring. Na viac detailov si budeme musieť počkať no je dosť možné, že viac o hre sa dozvieme v najbližších dňoch. Čo sa týka dátumu vydania hry, ten je stanovený na 21. januára 2022.

Je bežnou praxou, že autori po predstavení hry na E3 ešte niekoľko nasledujúcich dní postupne vydávajú nové informácie. Je to zhodou okolností aj tento prípad. Ak si chcete zhrnúť celú prezentáciu Summer Game Fest, môžete tak urobiť cez tento odkaz. Náš redaktor si pre vás pripravil kompletný súhrn všetkého dôležitého, čo sme mali možnosť vidieť.