eFootball 2022 dostane novú aktualizáciu. Takto bude hra vyzerať

Odoberaj novinky cez  Google News
Bezplatný eFootball dostane nefunkčný balíček
Zdroj: youtube.com

Už je to približne pol roka, čo svetlo sveta uzrel eFootball 2022 od Konami. Zo slávneho PES sa stala bezplatná hra, ktorá však hráčov právom nenadchla. Problémov bolo viac než dosť a vedomí si ich boli aj samotní vývojári.

Tí celé mesiace nepretržite pracovali na vylepšení, aby hru dostali tam, kam pôvodne zamýšľali. Výsledkom je aktualizácia 1.0.0, ktorá bude k dispozícii od 14. apríla, teda od štvrtka.

„S vedomím, že chceme fanúšikom na celom svete ponúknuť možnosť zahrať si najrealistickejší futbal na svete, sme sa pustili do dvojročného vývoja eFootball 2022. Bohužiaľ sme sa príliš sústredili na to, aby sme vydanie stihli včas, a nebrali sme do úvahy to najdôležitejšie – kvalitu. Pochopiteľne sme sa stretli s negatívnymi recenziami od oprávnene sklamaných hráčov,” hovorí Konami v tlačovej správe spred pár dní.

Podľa ich slov prinesie aktualizácia viaceré vylepšenia a najmä dostane hru do stavu, za ktorý sa nebudú hanbiť. Či sa im to podarilo, z časti odhaľuje aj takmer 90 minútové video, za ktorým stoja redaktori z VGC, ktorí mali možnosť sa na novinky pozrieť medzi prvými.

Podľa redaktorov hra dostala, resp. dostane dobrý reštart. A aj keď sa stále nemôže porovnávať z konkurenciou od EA, vzhľadom k nulovej cenovke a plánom na dlhodobú podporu, to nie je krok vedľa.