EA predstavuje nové štúdio, vyvíjať budú známu hru

Odoberaj novinky cez  Google News
EA štúdio Full Circle
Zdroj: ea.com

Spoločnosť Electronic Arts predstavila nové štúdio s názvom Full Circle. Názov vám, samozrejme, nič nepovie, keďže iba dnes štúdio vzniklo. Zoskupuje však známe tváre a už teraz vieme, na akej hre budú pracovať. V podstate sme sa to dozvedeli ešte počas leta minulého roka, keď EA túto hru odhalilo vrámci prezentácie EA Play. Odvtedy sme však o nej veľa informácií nepočuli.

Štúdio bude mať sídlo vo Vancouveri v Kanade. Na jeho čele bude stáť Daniel McCulloch, ktorý mal v minulosti na starosti Xbox Live. Čo sa týka známejších mien, do tímu mieria aj Deran Chung a Cuz Parry, tvorcovia pôvodnej hry Skate. V tomto momente už určite tušíte, akú hru bude mať štúdio Full Circle na starosti. Skate.

Z otvorenia nového štúdia sú všetci nadšení, ako EA, tak aj vývojári vo Full Circle. Pevne veria, že hráčom prinesú tie najzábavnejšie hry a že im pri tom pomôžu znalosti a skúsenosti ostatných štúdií, ktoré patria pod EA. Celkovo má EA vo Vancouveri už tri štúdiá – EA Sports, Respawn a po novom aj Full Circle. Samozrejme to nepočítame centrálu kreatívneho a technologického tímu.

Viac o hre Skate by sme sa mohli dozvedieť v najbližšom čase, aj keď ešte nejakú dobu si počkáme. Nové štúdio je momentálne vo fáze prijímania nových talentov.