EA Access a Origin Access budú spoločne pod novým EA Play banerom

Odoberaj novinky cez  Google News
Zdroj: Ea.com

Rebranding streamingových služieb je v týchto dňoch v mnohých entertainment odvetviach veľmi veľký a spoločnosť EA na tomto trende skákala tým, že rebranding svojich EA Access služieb a Origin Access služieb spája dokopi jednoducho ako EA Play.

Neexistujú žiadne finančné zmeny pre zákazníkov ani rebranding nevyžaduje ďalšie úsilie, aby ľudia hrali hry v rámci svojho aktuálneho predplatného. Spoločnosť opisuje rebrand ako „dôležitý krok pri zefektívňovaní našich služieb s cieľom zabezpečiť, aby členstvo v EA Play bolo najlepším spôsobom hrania,“ v novom blogovom príspevku. EA Access v súčasnosti beží na 4,99 dolároch mesačne alebo 29,99 dolároch ročne. Origin Access beží na rovnakej cene, s tým , že k dispozícií je aj Origin Access Premier, ktorý vás výjde 14,99 dolárov mesačne a 99,99 dolárov ročne.

„EA Access a Origin Access Basic sa stanú EA Play a Origin Access Premier sa zmení na EA Play Pro“ hovorí blogový príspevok, dodáva EA „v nasledujúcich mesiacoch pribúda ešte viac, počnúc exkluzívnymi výzvami v hre a pribudnú mesačné odmeny pre členov vybraných titulov.“

Zmeny v EA Access, Origin Access a Origin Premier Access nadobudnú účinnosť 18. augusta.

Zdroj: The Verge