E3 potvrdila ďalšiu trojicu zvučných mien

Odoberaj novinky cez  Google News
Deep Silver krotí fanúšikov
Zdroj: mcvuk.com

Aj napriek ešte stále zúriacemu koronavírusu, bude tento rok čo sa herných konferencií týka poriadne nabitý. Pred časom sme dostali aj oficiálne potvrdenie toho, že sa po ročnej odmlke uskutoční, aj keď len online, E3 2021. Práve tej prorokovali najväčší neúspech, keďže už niekoľko rokov niektoré spoločnosti túto hernú výstavu nenavštevujú.

Zdá sa však, že organizátori robia všetko pre to, aby nepriaznivý osud zvrátili. Dokazuje to aj ďalšia trojica potvrdených mien, ktoré tento rok na konferencii uvidíme. Informuje o nich portál Nintendo Life.

Do zoznamu účastníkov tohtoročnej E3 pribudli hneď tri spoločnosti, ktoré v tomto priemysle ťahajú za tie najväčšie nitky. Tešiť sa môžeme na Segu, ktorá má na tento rok naplánovaný „len“ Humankind a Total War: Warhammer III. O niečo bohatší zoznam hier má zatiaľ Bandai Namco. Avšak najzaujímavejším novo-potvrdeným účastníkom je Activision. Teoreticky by sme sa tak počas počas leta mohli dočkať predstavenia nového Call of Duty, ktoré má byť zasadené do obdobia 2. svetovej vojny.

Spomínaná trojica spoločností sa tak pripojí k tým, ktoré boli oznámené už skôr. Menovite ide o Xbox, Ubisoft, Nintendo, Capcom či Warner Bros.. Tradične budú chýbať EA a Sony.

Na záver len dodáme, že E3 2021 sa uskutoční v termíne od 12. do 15. júna, a to čisto v online prostredí. Pre všetkých divákov tak bude prístupná úplne zadarmo.