Dynasty Warriors 9 Empires príde na novú generáciu konzol

Odoberaj novinky cez  Google News
Dynasty Warriors 9 Empires príde aj na novú generáciu
Zdroj: Spawn.sk

Koei Tecmo potvrdil, že fanúšikovia hernej série Dynasty Warriors sa dočkajú hry na next-gen už budúci rok. Prichádzajúci diel ponesie názov Dynasty Warriors 9 Empires. Hra vide na PC a konzolách PlayStation 5, Xbox Series X a Nintendo Switch.

Počas prezentácie Tokio Game Show 2020 predstavil hru Koei Tecmo. Tento diel bude na počesť osláv 20. výročia seriálu a bude spustená spoločne s mobilnou hrou. Titul sa zameria viac na obliehacie boje a potýčky založené na na pevnosti. Čím sa vzdá otvoreného sveta z predchádzajúceho dielu.

Koei Tecmo taktiež potvrdil, že politická stratégia bude taktiež kľúčová a bude mať vplyv na víťazstvo v boji a pokroku v kampani. Pokiaľ budete chcieť vybudovať efektívny a mocný národ budete musieť nadviazať vzťahy s ostatnými mocnými národmi.

Obliehacie zbrane sú tentokrát očividne nevyhnutnou súčasťou bojového procesu. Koei Tecmo poznamenáva, že budete musieť vydávať rozkazy svojím vojakom, požívať silu a efektívne nasadiť obliehacie stroje.

Ako informoval portál VG247, budete si môcť vytvárať aj svoj vlastný avatar, ktorý môžete použiť v bitke. Ten si vytvoríte v Edit Feature.