Dying Light 2 bude dostávať hrateľný obsah po dobu niekoľkých rokov

Odoberaj novinky cez  Google News
Dying Light 2
Zdroj: Techland

Ak by vám prišlo 500 hodín obsahu pri Dying Light 2 málo, nemusíte smútiť. Bude toho ešte oveľa viac. Techland Games, štúdio stojace za touto sériou, vyhlásilo, že sa „zaviazalo“ k päťročnej podpore. Informácie priniesol portál GameSpot. Dying Light 2 tak bude dostávať hrateľný obsah pomerne dlhú dobu.

Oznámil to hlavný influencer Techland Games, Sheri Kryeziu. Ten túto správu zdieľal na Twitteri. Podľa Kryezia môžu fanúšikovia očakávať „viac príbehových DLC, viac eventov, viac lokácii a viac predmetov v hre“. Zdôvodnil, že práve toto bol jeden z hlavných dôvodov prečo sa pripojil k Techland Games.

Popri oznámení, že hráči budú potrebovať minimálne 500 hodín na dokončenie titulu, tak táto hra vyzerá skutočne megalomansky. Ako však sami vývojári neskôr potvrdili a spresnili, toto číslo skôr predstavuje maximalizáciu hry. Respektíve na dokončenie všetkých úloh, hlavných aj vedľajších a preskúmanie každej časti sveta. Štúdio neskôr dodalo, že bežnému hráčovi bude prejdenie hry trvať niečo okolo 100 hodín.

Pokračovanie hry Dying Light z roku 2015, Dying Light 2: Stay Human sa odohráva v post-apokalyptickom svete, kde hráči musia čeliť živým mŕtvym. Nažive vám pomáha ostať do hry implementovaný parkúr. Dying Light 2, ktorý bude hrateľný obsah dostávať pomerne dlho, vychádza 4. februára pre PS5, Xbox Series X|S a bude k dispozícii aj cez cloud pre Nintendo Switch. Hra vychádza aj na minulú generáciu konzol PS4, Xbox One a samozrejme pre PC.