Dostane Ghost of Tsushima samostatné rozšírenie?

Odoberaj novinky cez  Google News
Ghost of Tsushima
Zdroj: PlayStation.com, Spawn.sk

O titule od vývojárov z Sucker Punch sme už tento týždeň hovorili v súvislosti s tým, že z nových obalov na hru zmizlo označenie „Len pre PlayStation“. Vynorili sa preto špekulácie o porte pre PC. Odhliadnuc od toho by však malo do Ghost of Tsushima doraziť samostatné rozšírenie. Informáciu priniesol portál Wccftech.

Ten si totiž všimol príspevok na sociálnej sieti Twitter, za ktorým stojí užívateľ Shpeshal_Nick, spoluzakladateľ fóra XboxERA. Podľa neho sa pracuje na standalone rozšírení s označením Ghost of Ikishima. To má povahovo zodpovedať titulom ako Spider-Man: Miles Morales či Uncharted: Lost Legacy.

Ďalší z úživateľov, KatharsisT, doplnil, že pôjde o čisto singleplayerové rozšírene. Nebude tak nijako nadväzovať na Ghost of Tsushima: Legends. O platformách sa zatiaľ nepovedalo nič. Dá sa však očakávať, že sa hra dočká vydania na PlayStation 4 a PlayStation 5.

Nepotvrdené informácie ukončil Shpeshal_Nick tvrdením, že samostatné rozšírenie Ghost of Tsushima by malo uzrieť svetlo sveta ešte tento rok. Je teda najvyšší čas ho oficiálne predstaviť. Dá sa predpokladať, že ak sa informácie skutočne potvrdia, tak sa oznámenia dočkáme v najbližších týždňoch.

Potešilo by vás, keby sa titul dočkal rozšírenia? Hrali ste vôbec prvý diel? Svoj názor nám môžete napísať v komentároch. Budeme sa naň tešiť.