Dočasné zmeny vo FIFA Ultimate Team: Obsah balíčkov uvidíme aj pred zakúpením

Odoberaj novinky cez  Google News
FIFA Ultimate Team čakajú zmeny
Zdroj: futhead.com

O tzv. loot boxoch sa toho povedalo už veľmi veľa. Vlna týchto debát sa herným svetom nesie ako príliv a odliv. Niektorí ich dokonca dávajú na jednu úroveň s gamblerstvom. Azda najčastejšie sa pri tom hovorilo o FIFA Ultimate Team, ktorý aj vďaka tomu čakajú zmeny.

Ako informuje Electronic Arts na svojich stránkach, obľúbený režim dostane drobné vylepšenie. Do FIFA 21 pribudla, ako súčasť prebiehajúceho eventu Festival of FUTbal, možnosť predbežne nahliadnuť do balíčkov a zhodnotiť tak ich obsah ešte pred samotným zakúpením. Funkcia navyše nie je závislá od hernej meny.

Aby toho nebolo málo, po dobu trvania spomínaného eventu, to budú jediné balíčky, ktoré sa budú dať v tomto režime kúpiť. Ako to vlastne funguje? Pozriete si obsah balíčka, zhodnotíte, či do toho chcete ísť a následne sa vám objaví klasická animácia, ktorá vám oznámi, čo ste získali.

Škoda len, že tieto zmeny vo FIFA Ultimate Team budú len dočasné. Od 16. júla, teda po skončení eventu, sa vrátia aj klasické balíčky, ktorých obsah poznať nebudete. Electronic Arts však má ešte dostatok dní na to, aby takúto možnosť otestovala na hráčoch.

Ak by sa jej to osvedčilo, možno by sme sa časom mohli dočkať zmeny, ktorá bude trvalá. Ako to nakoniec dopadne ukáže len čas. Každopádne pre viac informácií z herného sveta, sledujte náš web, aby vám nič podstatné neuniklo.