Do World of Tanks Console prichádzajú moderné tanky

Odoberaj novinky cez  Google News
Aktualizácia Modern Armor v hre World of Tanks Console
Zdroj: Wargaming

Po prvýkrát v histórii tejto hernej série sa hra World of Tanks Console môže tešiť na zásadné rozšírenie, ktoré do hry prináša moderné tanky a vojenskú techniku. Tvorcovia predstavujú nový spôsob hrania pre viac než 21 miliónov hráčov po celom svete. Nové rozšírenie nesie názov Modern Armor a tím Wargaming Chicago-Baltimore je nadšený, že sa dohry dostávajú úplne nové tanky.

Modern Armor štartuje v konzolovej verzii hry World of Tanks už 27. apríla, naviac s možnosťou hrania cross-play na PlayStation 4 a 5. Samozrejmosťou je cross-play aj pre Xbox One a Series X/S. Nová aktualizácia vrhne hráčov do nového obdobia. Bude fungovať po boku pôvodnej verzie World of Tanks, ktorá je zameraná na druhú svetovú vojnu. Hráči dostanú možnosť vstúpiť na bojisko v najznámejších moderných tankoch super-veľmocí 20. storočia. Napríklad s americkým tankom M1A2 Abrams alebo sovietskym T-72BM.

“Sme veľmi nadšení, že môžeme mať premiéru moderných tankov vrámci takého fenoménu, akým hra World of Tanks nepochybne je,” hovorí TJ Wagner, kreatívny riaditeľ World of Tanks Console. “Naši hráči budú môcť konečne dostať do rúk niektoré z najpopulárnejších tankov modernej doby. Všetci v štúdiu tvrdo pracovali na vydaní doposiaľ najväčšej aktualizácie World of Tanks v novom prostredí pre rôzne konzoly.”

Hra na konzoly dorazí už spomínaného 27. apríla a následne vývojári odkryjú všetky mapy, tanky a samozrejme ďalší obsah, ktorý na hráčov Modern Armor čaká. Viac informácií sa dozviete aj na oficiálnej stránke hry.