fbpx

Do World of Tanks Blitz prichádzajú nové československé tanky

Odoberaj novinky cez  Google News
Československé tanky vo World of Tanks Blitz
Zdroj: Wargaming

Do hry World of Tanks Blitz prišla aktualizácia s označením 7.7, ktorá prináša množstvo nového obsahu a zmien. To, čo bude hráčov pravdepodobne najviac zaujímať je päť nových československých tankov, ktoré budú súčasťou už existujúceho Európskeho stromu.

Nové československé tanky

S uvedením novej rady oznamuje hra aj svojho nového českého veľvyslanca tankov – rapera Marpa. Vetva stredného tanku začína na úrovni VI. a beží až na posledný, teda X. úroveň. Prináša so sebou aj nové zálohy: guľáš a smažák.

„Je to skvelý pocit, keď do hry privedieme nové vozidlá, ktoré si naši hráči môžu užiť a naša európska komunita tieto oceľové zvieratá netrpezlivo očakávala,“ uvádza Andrey Ryabovol, produktívny riaditeľ World of Tanks Blitz. „World of Tanks Blitz si stiahlo už takmer 15% českej populácie, čo je šialené! Tieto nové vozidlá sú spôsob, ako im chceme poďakovať, celej českej komunite za ich odhodlanie a vášeň.“

Nové tanky, ktoré pribudli do hry sú:

• Škoda T 25 (Tier VI)
• Konštrukta T-34/100 (Tier VII)
• TVP VTU Koncept (Tier VIII)
• Škoda T 50 (Tier IX)
• TVP 50/51 (Tier X)

Celkovo ide o dynamické, obratné a dobre vybavené stroje. Škoda T 25 je dokonalým odrazovým mostíkom k novej rade, pretože poskytuje tankistom pocit, ktorý je možné zažiť skôr na vyšších úrovniach. Rovnako ako švédske a talianske vetvy budú aj československé tanky vyskúmateľné od úrovne V.

Str. M / 42. Na VII. A VII. úrovne majú klasické delá, ktoré sa môžu pochváliť vynikajúcou priebojnosťou a vysokým poškodením jedným výstrelom. Zatiaľ čo ostatné tri majú samonabíjacie delá. Na vrchole stromu je palebná sila Tier X TVP T 50/51 naozaj pôsobivá vďaka zásobníku so štyrmi nábojmi.

Stretnite v hre Marpa – získajte odmeny

S uvedením novej rady do hry World of Tanks Blitz bol tiež predstavený český ambasádor – raper Marpo. „Som veľmi nadšený z účasti na takejto spolupráci. Je mi veľkou cťou byť ambasádorom v hre World of Tanks Blitz a predstaviť československé tanky obrovskej komunite,“ hovorí raper. „Pretože som sám hráč, som nadšený, že sa mi tieto vozidlá dostanú do rúk a budem rád, keď sa do hry pripojíte aj vy.“

Pri tejto príležitosti bude raper aj streamovať a to už 26. februára o 21. hodine nášho času. Celý živý prenos prebehne na Instagrame. Viac informácií o tom, ako sa zapojiť do súťaže a vyhrať zaujímavé ceny nájdete na tomto odkaze. Pre všetkých tankistov bude pripravená aj skvelá výzva – Hunt for Marpo. V online misii budú mať hráči za úlohu stretnúť sa s raperom na bojisku. Ak sa im to podarí, získajú napríklad aj 1500 zlatých mincí. V hre si teda dávajte pozor na hráča menom „mc_marpo“, ak naňho narazíte, môžete sa tešiť na svoju odmenu. Lov končí 27. februára o polnoci.