Do Watch Dogs: Legion už čoskoro príde multiplayer, pozrite si detaily

Odoberaj novinky cez  Google News
Watch Dogs: Legion multiplayer
Zdroj: ubisoft.com

Ešte pred vydaním hry Watch Dogs: Legion bolo jasné, že hra dostane aj multiplayer. Ubisoft to nijak nepopieral, práve naopak, pripravoval hráčov na úplne nový zážitok z hry. Tento sľub sa pomaly blíži k skutočnosti a hráči budú mať už čoskoro možnosť otestovať si na vlastnej koži, či multiplayer v hre bude stáť naozaj za to. Spoločnosť o tom informuje na oficiálnej stránke.

Hneď ako multiplayer vyjde vrámci aktualizácie dostupnej zadarmo budúci mesiac, ponúkne automaticky nový zážitok. Začnete v podstate odznova, v “novom” Londýne a vašou prvou úlohou bude založiť úplne prvú DedSec bunku. Namiesto špeciálnych misií, ktoré ste plnili a získavali si tak nových prívržencov, budete teraz získavať body. Tie následne využijete na verbovanie nových členov do vášho tímu. S bodmi by ste však mali šetriť. Sú to tie isté body, za ktoré si vylepšujete zbrane a svoju výbavu. Treba preto rozmýšľať, čo sa vám v danej situácii hodí viac.

Tieto body môžete získať plnením rôznych misií v hernom svete. Či už pôjde o sólo misie, alebo denné či týždenné výzvy. Hneď po splnení prvej a základnej misie budete môcť prizvať do svojho tímu až troch ďalších priateľov. S nimi môžete následne plniť ďalšie misie. Keď sa dostanete na koniec a budete dostatočne pripravení, odomkne sa vám možnosť takzvaných Taktických Operácií (Tactical Ops). Tie majú za úlohu preveriť koordináciu a spoluprácu vás a vašich priateľov v tíme. Bežne sa môže stať, že musíte hacknúť dva body naraz v rozdielnych častiach mapy.

Po vydaní bude multiplayer podporovať aj hlasový chat, ale nie je známe akým spôsobom Ubisoft zabezpečí matchmaking pre co-op misie a Taktické Operácie. Multiplayer príde do hry už 9. marca tohto roku a bude zadarmo pre všetkých hráčov Watch Dogs: Legion. Vo videu vyššie si môžete pozrieť nové gameplay záber a na tomto odkaze si môžete prečítať našu recenziu na hru.