Do Wasteland 3 príde nové rozšírenie Cult of the Holy Detonation

Odoberaj novinky cez  Google News
Rozšírenie do Wasteland 3
Zdroj: Inxile Enter

Počas akcie Gamescom, na prezentácii Xbox, bolo predstavené nové rozšírenie do hry Wasteland 3 s výbušným názvom: Cult of the Holy Detonation. V tomto druhom a zatiaľ poslednom rozšírení sa naposledy vydáme so skupinou rangerov na ich poslednú misiu.

Tá bude spočívať v tom, aby ste sa dostali do vojenského komplexu Cheyenne Mountain. Ten bude plný zmutovaných kultov uctievajúcich starodávne božstvo, ktoré volajú Svätý Výbuch (the Holy Detonation). Ide o niečo ako nukleárnu explózia držaná v stagnácii. Ak by sa táto energia dala využiť, mohla by napájať celé Colorado niekoľko storočí. Bojujúce kulty majú rôzne názory, komu dovolia uctievať ich boha a bude na vás, ako sa dostanete k oltáru.

Toto rozšírenie, ktoré pridáva do hry Wasteland 3 prostredie Cheyenne Mountain bude plné nových postav, nepriateľov a ťažkých súbojov. K dispozícií budú nové silné zbrane a brnenia. Vaša skupina rangerov bude skúšaná ako nikdy predtým, v nových objektovo zameraných súbojoch, ktoré poskytnú ešte väčšiu hĺbku už teraz komplexného bojového systému. Vaši rangeri budú skúšaní tak, že budú musieť vypnúť reaktory, vyčistiť ventiláciu, a prijať obranné opatrenia na zastavenie nekonečného prílivu nebezpečných mutantov a strojov v rozpadnutom vojenskom bunkri.


Cult of the Holy Detonation je posledné rozšírenie pre Wasteland 3 a bude dostupné za $6.99 na Steame, GOG, Xbox, a Playstation. Získať ho môžete aj ako súčasť Wasteland 3 Colorado Collection za $59.99. Kolekcia obsahuje základnú hru Wasteland 3 a rozšírenia The Battle of Steeltown, Cult of the Holy Detonation a Colorado Survival Gear.

Cult of the Holy Detonation má vyjsť 5. októbra.2021