Do Tropico 6 už koncom mesiaca dorazia festivaly

Odoberaj novinky cez  Google News
Do Tropico 6 dorazia festivaly
Zdroj: Kalypso Media

Do budovateľskej a manažérskej stratégie Tropico 6 mieri nový dodatočný balíček, ktorý do hry prinesie festivaly. DLC ponesie názov Festival a z hráčov urobí organizátorov veľkolepých večierkov.

Vďaka rozšíreniu budete plánovať večierky v štyroch odlišných tematických oblastiach, stavať nové budovy – tanečné školy a továrne na balóny a ohňostroje, a brániť sa Nude. Nuda bude v hre predstavovať prastarú a zlú entitu, ktorá sa snaží odstrániť zo slnkom zaliatych ostrovov všetku zábavu.

Vývojári z Limbic Entertainment lákajú na jedinečnú hrateľnosť plnú večierkov. Pripravených má byť viac než 20 typov festivalov. Každý z nich vychádza z rôznych epoch. Do toho sa pridáva nová kampaň so zastavením Nudy, 8 nových budov a 4 nové skladby.

Festivaly do Tropico 6 dorazia 26. augusta a užijú si ich hráči na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ak ste na hru z obľúbenej série doposiaľ nenarazili, pripomeňme, že prvýkrát sme o nej počuli v roku 2017 v rámci E3. Vďaka nej sa z vás stanú v podstate diktátori, ktorí si vybudujú svoj ostrov. Kým na jednej strane je na vás, aké podmienky budú na vašom území panovať, na strane druhej ľudia majú predsa len svoje potreby a požiadavky a nájsť zlatú strednú cestu medzi oboma stranami je niekedy zložité.

Pre viac herných informácií sledujte náš web.