Do septembrového Game Passu mieri 10 nových hier

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Xbox Game Pass september
Zdroj: spawn.sk

S príchodom nového školského roka prichádza do Game Passu, paradoxne, poriadna nálož hier za dlhší čas. Každopádne ale lepšie teraz, na začiatku septembra, ako cez skúškové. Pripraviť sa môžete na zaujímavé herné tituly, z ktorých si, veríme že, vyberiete. Xbox predstavil tituly na svojej oficiálnej stránke.

Už dnešným dňom je v Xbox Game Passe dostupná hra Crusader Kings 3, ktorá do tohto predplatného pribudla zároveň s jej vydaním. Bohužiaľ, hráči v Austrálii s ňou môžu mať menší problém, keďže je tam nedostupná. Je to však prvá Crusader Kings hra za skoro dekádu, takže určite stojí za zváženie.

Po Crusader Kings sa môžete už od 3.9. tešiť na hru Jackbox Party Pack 4 pre Xbox One a World War Z pre PC verziu Game Passu. Hry Resident Evil 7, Tell Me Why Chapter 2 a Luna Nights budú dostupné v ten istý deň pre obe verzie – PC aj Xbox One.

Týždeň na to pribudnú do predplatného ďalšie hry, konkrétne Star Renegades a Disgaea 4 Complete pre PC, Hotshot Racing na Xbox One a Tell Me Why Chapter 3 pre PC aj Xbox One. Oznámenie o nových hrách taktiež hovorí o Destiny 2: Shadowkeep (čo je posledná veľká expanzia do hry z minulého roku), ale nehovorí sa o presnom dátume. Aj pripravovaná expanzia Beyond Light bude dostupná v predplatnom Game Pass, ale budeme si na ňu musieť počkať. Iba nedávno bola posunutá zo septembra na november.

S príchodom nových hier musia aj niektoré odísť. Budú to hry NBA 2K20 (čo dáva priestor novinke NBA 2K21), ďalej hry Red Dead Redemption 2, Gonner a Jump Force. Stále si ich môžete kúpiť v zvýhodnenej cene až do doby, kým úplne neodídu z predplatného.

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Gods and Monsters
Za premenovaním hry Gods and Monsters stojí aj Monster Energy