Do Rocket League prišla Formula 1

Odoberaj novinky cez  Google News
Do Rocket League mieri Formula 1
Zdroj: twinfinite.net

Do známeho kompetetívneho titulu po predstavení Lamborghini Huracan STO a balíčku vozidiel z NASCAR série prichádza ďalšia novinka. Tentokrát opäť mieri na fanúšikov motoršportu, a to tým, že sa v Rocket League objavili pretekárske monoposty série Formula 1. Informuje o tom portál Eurogamer.

Novinka je v hre k dispozícii od stredy 19. mája, a to v rámci balíčka Formula 1 Fan Pack. Tentokrát dostanú hráči za cenu 2000 kreditov len jeden voz – kostru monopostu, ale k tomu rovno desiatku ďalších polepov jednotlivých tímov.

Tešiť sa tak môžu fanúšikovia tímov ako Red Bull, McLaren, Mercedes-AMG, Ferrari, Aston Martin či Alfa Romeo. Balíček je ešte doplnený typickými pneumatikami od Pirelli. A rovnako ako v prípade NASCAR či Lamborghini dostanú všetci hráči zdarma banner na svoj profil.

Na záver len pripomenieme, že tento víkend sa jazdí aj skutočná F1. Fanúšikovia tohto športu sa už nevedia dočkať, zajtra sa totiž bude konať VC Monaka, a to po ročnej prestávke. Práve trať v uliciach Monaka má svoju špecifickú „príchuť“ a bohatú históriu. Štart pretekov je naplánovaný klasicky v nedeľu o 15:00 hodine.

Zvyknete si ešte niekedy zahrať Rocket League a potešilo vás pridanie kostry monopostu Formula 1? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti.