Do Red Dead Online mieri nový obsah

Odoberaj novinky cez  Google News
Red Dead Online
Zdroj: rockstargames.com

Obľúbená kovbojka od Rockstar Games sa už čoskoro dočká aktualizácie s názvom Blood Money. Nový obsah však nebude jediným, čo do Red Dead Online pribudne. Hráči sa môžu tešiť aj na podporu tzv. NVIDIA DLSS. Herní vývojári a zároveň vydavatelia o tom informujú na svojich oficiálnych stránkach.

Pokiaľ máte za sebou príbehovú časť hry, možno si ešte pamätáte na talianskeho obchodníka zo Saint Denis. Angelo Bronte viacmenej v online časti nefiguruje, tam sa o biznis stará jeho pravá ruka – Guido Martelli. A ten bude už čoskoro zháňať ostrieľaných pištoľníkov.

Práve v jeho službách budete dávať dokopy kapitál, ktorý skončil v nesprávnych rukách. Vďaka tomu sa vám otvoria ďalšie príležitosti, ako si poriadne zarobiť. Pôjde napr. o zákerné prepadnutia či niekoľkoúrovňové lúpeže, ktoré navyše zahrňujú únosy a ďalšie nekalé praktiky.

Do nových úloh sa samozrejme môžete pustiť so svojimi priateľmi, uspieť by však mali aj tzv. vlci samotári. Po nazbieraní dostatočného kapitálu vám Martelli ponúkne nové misie, v ktorých budete musieť potlačiť vplyv tamojšieho senátora, ktorému sa praktiky obchodníkov nepáčia.

Nový obsah do Red Dead Online spolu s podporou NVIDIA DLSS pre PC verziu hry dorazí už 13. júla. Pokiaľ teda vlastníte zodpovedajúcu grafickú kartu, môžete sa tešiť na ešte lepší grafický zážitok. Na záver už len pripomíname, že titul pred dvoma dňami dorazil aj do ponuky PS Now.