Do PUBG mieri veľká aktualizácia. Prinesie aj novú mapu

Odoberaj novinky cez  Google News
Do PUBG mieri veľká aktualizácia
Zdroj: pubg.com

Nová aktualizácia do PUBG je už k dispozícii v rámci testovacích serverov. Bez obáv ju možno označiť za jednu z najväčších, ktoré do hry dorazili v posledných mesiacoch. Update s označením 12.2 prináša viacero noviniek. Informuje o tom portál VG247.

Tou najväčšou je nová mapa pomenovaná ako Taego, ktorá sama o sebe skrýva niekoľko nových mechanizmov. Ide o rozľahlú mapu zasadenú do Južnej Kórei. Hráči sa tak môžu tešiť na prírodu, ale aj mestské zástavby. Ale aj v tomto prípade došlo na zmeny. V prírode sa totiž objavia divoké zvieratá, presnejšie vtáky, ktoré reagujú na streľbu a pohyb hráčov. Podobný mechanizmus funguje napr. v hre Hunt: Showdown.

Nová mapa však prináša aj novinky z ďalších hier. Comeback BR dovolí hráčom, ktorí zomrú v rámci prvej fázy, odcestovať do Comeback Arény, kde budú bojovať o svoj návrat do hry. Nepôjde o priamu variáciu na Gulag z Warzone, ale o miniatúrnu mapu, kde budú hráči zbierať veci a snažiť sa prežiť do konca určeného času. Na mapách sa zároveň objaví aj Self AED, teda predmet slúžiaci k sebaoživeniu.

Najnovšia aktualizácia do PUBG prináša do hry aj nové zbrane. Konkrétne ide o útočnú pušku K2 a Mk12 DMR. Taego dostane aj vlastné (licencované) vozidlo, a to Hyundai Pony Couple. Ako sme spomínali v úvode, novinky sú zatiaľ k dispozícii len na testovacích serveroch. Už budúci týždeň by však mali doraziť aj na tzv. live servery.

Pre viac informácií z herného sveta sledujte náš web.