Do PS Now príde nádielka nových hier, aj Red Dead Redemption 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Red Dead Online
Zdroj: Rockstar Games

Spoločnosť Sony týmto oznámením určite potešila množstvo herných nadšencov. Do ich predplatnej služby PS Now, pribudne niekoľko nových hier, vrátane populárneho Red Dead Redemption 2. PS Now je služba, ktorá umožňuje streamovať alebo si stiahnuť hru do svojej konzoly za istý mesačný poplatok. Prirovnať to môžeme ku Game Passu, ktorý poznáme z Xboxu.

Na svojom oficiálnom blogu PlayStation píše, že všetky hry, ktoré sú napísané nižšie, budú v službe dostupné od zajtra – to znamená 6. júla 2021. Medzi hry, ktoré si po novom zahráte za jeden mesačný poplatok a nemusíte si ich tým pádom kupovať za plnú cenu patria:

Čo sa týka Red Dead Redemption 2, tá sa nebude dať streamovať. Predplatitelia si ju budú môcť iba stiahnuť priamo do svojej konzoly, čo je v podstate aj výhodnejšie. Najmä pre hráčov, ktorí nemajú dostatočné kvalitné pripojenie na internet. Stiahnuť si ho budete môcť iba na konzoly PlayStation 4 a 5. Hra bude v predplatnom PS Now do 1. novembra 2021. Judgment bude dostupný do 4. októbra 2021. Zvyšné hry nemajú určený dátum, kedy z predplatného odídu. Ostanú teda v službe na neurčito, pravdepodobne na veľmi dlhú dobu, možno navždy.

V prípade, že vás zaujíma porovnanie predplatných služieb, ktoré majú hráči momentálne k dispozícii, môžete si prečítať náš súhrnný článok. Pozreli sme sa v ňom na všetky známe predplatné herné služby a popísali, pre koho sa aká hodí najviac.