Do Immortals Fenyx Rising už vo štvrtok zamieri DLC

Odoberaj novinky cez  Google News
Immortals: Fenyx Rising
Zdroj: Microsoft Store

Začiatkom januára sa objavili prvé informácie naznačujúce dátum vydania chystaného DLC pre Immortals Fenyx Rising. Podľa obchodu Nintenda malo vyjsť už 21. januára, fanúšikovia však čakali márne. Podľa portálu Gaming Bolt, je však čakanie na konci.

Ubisoft totiž oficiálne oznámil dátum vydania. Immortals Fenyx Rising: A New God sa objaví už o dva dni, teda 28. januára. Pripomíname, že v rovnaký deň vyjde aj psychologický horor od poľských vývojárov – The Medium, ktorý sa predstavil 18 minútovou ukážkou.

V príbehovom rozšírení čakajú na Fenyxa ďalšie úlohy, konkrétne pôjde o Trials of the Olympians. Pokiaľ prejde sériou skúšok, zaistí si miesto medzi bohmi gréckeho pantheonu. Hlavný hrdina sa navyše môže zamerať na odomykanie štyroch nových zručností. Pripravená je aj špeciálna výbava s ktorou si môže rozšíriť možnosti v pohybe.

Nové DLC k hre Immortals Fenyx Rising je súčasťou season passu, v ktorom sa objavia aj ďalšie dva prídavky, ktoré môžete získať aj samostatne. Na záver len dodáme, že hra je k dispozícii na platformách PlayStation 4 a 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC.