Do GTA Online by malo pribudnúť viac single-player prvkov

Odoberaj novinky cez  Google News
GTA Online
Zdroj: teahub.io

To, že Rockstar Games sa už roky sústredí výlučne na online formu GTA V, je všetkým zainteresovaným jasné. Z GTA Online sa už v roku 2021 stane samostatná hra. Hráči preto len márne čakajú na nejaké príbehové DLC, alebo na niečo, čo by obzvláštnilo single-player hranie.

Dočkali sa až s príchodom posledného heistu, ktorý dostal názov The Cayo Perico Heist. Ten si môžu zahrať hráči spolu, ale aj samostatne, keďže je prístupný aj pre jedného hráča. Vyzerá to tak, že si vývojári uvedomili chybu, ktorú chcú do budúcna napraviť.

Ako totiž píše portál Gamerant, Rockstar Games chcú do GTA online priniesť ešte viac single-player prvkov. „Myslíme na to už dlhšie a žiada si to aj komunita. Jednoznačne však ide o niečo, v čom chceme pokračovať,“ uviedol Scott Butchard, šéf dizajnu.

Škoda, že takýto obsah bude pribúdať len do online časti. Nejaké to rozšírenie príbehu by určite prišlo vhod. Na druhej strane je však Rockstar spoločnosť ako každá iná a aj ona chce zarobiť. A to sa dá práve cez online časť, kde hráči často siahajú po ingame peniazoch.