Do Fortnite prichádza siedma sezóna, UFO aj Superman

Odoberaj novinky cez  Google News
Siedma sezóna v hre Fortnite
Zdroj: Epic Games

Do battle-royale hry Fortnite prichádza siedma sezóna. Tentoraz sa hráči prenesú do iných galaxií, mimo Zeme. Alebo skôr, iné galaxie prídu za nimi, keďže celá sezóna je ladená do mimozemskej tematiky. Okrem lietajúcich UFO zavíta do hry aj hosť z inej planéty, ktorého však na Zemi všetci dobre poznajú – Superman. Spolu s novou sezónou prichádza do hry aj nový Battle Pass.

V ňom už klasicky nájdete nové kozmetické doplnky ako aj rôzne iné odmeny do hry. Množstvo skinov bude mať navyše aj rôzne variácie, takže aj keď získate v podstate rovnaký skin, bude predsa len vyzerať o čosi inak. Vrámci nového Battle Passu sú v hre zahrnuté aj dve nové postavy. Spomínaný Superman a Rick Sanchez. Keď sa bližšie pozrieme na trailer môžeme zistiť, že hráči si budú môcť sadnúť “za volant” a ovládať UFO.

Navyše to vyzerá tak, že s ním budete môcť dvíhať rôzne objekty, ako to už pri UFO býva. Okrem toho sme získali aj bližší pohľad na rôzne nové zbrane. Čo sa týka zmien na mape, je ich hneď niekoľko. Leakeri však už odhalili úplne novú mapu, na ktorej sa bude hrať v prvých dňoch po štarte novej sezóny. Známe lokácie ako Spire, Stealthy Stronghold, FN Radio, Frenzy Farm a iné prešli zmenami. K tomu majú ešte niektoré miesta na mape záhadné fialové sfarbenie. Pravdepodobne pôjde o niečo, čo bude súvisieť s mimozemskou aktivitou.

S novou sezónou sa vracia aj obľúbený Launch Pad a odstreľovačky. Mnohých tiež poteší návrat takzvaných Battle Stars, ktorými si môžete levelovať svoj Battle Pass. Na záver ešte jedna záhadná vec. Do hry bol tiež pridaný payphone, no zatiaľ nikto nevie, na čo bude slúžiť. Siedma sezóna v hre Fortnite je dostupná už teraz.