Do Fortnite dorazil Predátor

Odoberaj novinky cez  Google News
Fortnite Predator
Zdroj: ign.com

Nová sezóna vo Fortnite ide plnou parou vpred a vďaka špeciálnemu príbehovému pozadiu si vývojári môžu dovoliť pridávať nové a nové postavy. Tie väčšinou poznáme z iných filmových, seriálových či herných značiek. V hre tak nájdeme napr. Kratosa z God of War, alebo najnovšie aj Predátora.

Správy, že táto postava mieri do obľúbenej battle-royale hry sa objavovali už dlhšie. Niektorým hráčom sa dokonca podarilo využiť technológie Predátora a zneviditeľniť sa. Skin je však exkluzívny pre držiteľov Battle Passu, pričom na jeho získanie musíte splniť pár misií.

Najskôr musíme vo Fortnite nájsť miesto, kde Predátor pristál na tamojšiu mapu. Po jeho nájdení a prehovorením si s troma NPC na mape sa následne s Predátorom stretneme v súboji. Je nutné ho poraziť. Keď sa nám to podarí, okrem získania skinu, získame taktiež prístroj pre krátkodobú neviditeľnosť.

V hre však nájdeme aj niekoľko ďalších úloh, ktoré nám sprístupnia ďalšie doplnky z celého Predátor setu. Na záver vám dáme do pozornosti článok, ktorý sme vám priniesli len včera. Do hry totižto okrem Predátora pribudli aj futbalové kluby.