Do Fall Guys mieri nová mapa a oprava bugov

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Fall Guys: Ultimate Knockout
Zdroj: Nme.com

Hra je vonku ešte len týždeň a už dostáva novú mapu. Fall guys zažíva obrovský úspech, a preto sa tomu nemožno čudovať. Mapa ponesie názov Jump Showdowwn.

Hráči v nej budú stáť na platforme v tvare kruhu, zatiaľ čo dva rotujúce „lúče“ túto kružnicu budú lemovať a vašou úlohou ich bude podliezť alebo preskočiť. Znie to jednoducho? tak v tom prípade sa rotácia lúču bude zrýchľovať, a tak isto budú padať aj časti kruhovej platformy.

Patch by mal zlepšiť aj komunikáciu s matchmakingom a servermi, fyziku snímania pri vysokých FPS v úrovni Tip Toe, víťazná korunka vo Fall Mountain by mala byť už správne uchopiteľná a veľa iného.

Žiaľ vo výpise patchu nie je žiadna zmienka o hráčoch, ktorí v hre podvádzajú. Dúfajme, že nebudeme musieť čakať príliš dlho na tieto opatrenia, ktoré by túto hru a úspech mohli pri dlhom čakaní zničiť.

Zdroj: PCGamer

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Trump verzus Epic a Riot Games
Trumpovej administratíve sa po TikToku nepáči ani Epic a Riot Games