Do Euro Truck Simulator 2 príde nové DLC. Spustí sa aj event

Odoberaj novinky cez  Google News
ETS 2
Zdroj: download-ets2.com

Milovníci kamiónov a najmä ich herného spracovania v podobe Euro Truck Simulator 2 sa dnes po približne 18. hodine dočkajú vydania nového DLC. Vývojári z SCS Software nás v ňom prenesú do Iberie, alebo ak chcete do Španielska a Portugalska.

Nové DLC pridá do európskej mapy 49 španielskych a portugalských miest. Pyrenejský polostrov je pomerne rozsiahly, aj preto ide o doposiaľ najväčšie rozšírenie. Samozrejmosťou budú aj lokálne firmy. Prepravovať budete ovocie a zeleninu, ale pozrieme sa napr. aj do viníc. Skrátka všetko, čo sa k týmto dvom štátom viaže.

Hráči budú môcť vydanie nového DLC osláviť aj prostredníctvom špeciálneho eventu. Stačí, že budú mať svoj profil prepojený s World of Truck, čo u skalných fanúšikov je samozrejmosť, a navštívia aspoň dvadsiatku z nových miest.

Pri splnení tohto osobného cieľa získajú odmenu v podobe doplnku do svojich kamiónov, ktoré im túto snahu budú už navždy pripomínať. Ak sa komunita hráčov spojí a najazdia spolu 250 000 000 km, dostanú k vyššie spomínaným bonusom aj niečo navyše. Podrobnosti si môžete prečítať v oficiálnom blogu od vývojárov.

Čo bude s Euro Truck Simulator 2 ďalej?

Mohlo by sa zdať, že vývojári si vydaním Iberie budú môcť oddýchnuť, ale opak je pravdou. Už teraz pracujú na novom DLC, ktoré by nám v Euro Truck Simulator 2 malo odkryť ďalšiu časť Ruska. Spomenúť musíme aj oblasť Grécka, ktorú sme doposiaľ ešte v hre nenavštívili.