Do Dead By Daylight mieri pravdepodobne ďalší ikonický vrah

Odoberaj novinky cez  Google News
Dead by daylight
Zdroj: igdb.com

Do Dead By Daylight mieri pravdepodobne ďalší ikonický vrah z kinematografie. Nie je nezvyčajné, že hra dostáva DLC v podobe známych vrahov. Z hernej stránky môžeme spomenúť Pyramid Head zo Silent Hill 2 alebo aj Nemesis z Resident Evil 3. Pre fanúšikov hororových filmových postáv ponúka titul mená ako napríklad Michael Myers, Freddy Krueger, Ghostface vraha z Scream (Vreskot), či dokonca aj z novej tvorby zo seriálu Stranger Things konkrétne Demogorgona.

V hre je už preto množstvo ikonických postáv, ktoré sú obľúbené po celom svete. A pomaly už dostávame tipy na ďalšieho vraha. Na základe audio súborov, ktoré boli odhalené na Discorde pomocou spektogramu, hráči odhalili slovo HELL. Na Twitteri sme zas dostali indíciu RAISE a posledný tweet pre túto hru mal iba vágny odkaz na filmový debut kňaza BDSM Cliva Barkera z roku 1987. Následne v krátkom teaseri sme mohli vidieť video ukazujúce neostrý záznam VHS o rozkvitajúcom červenom kvete (ako je vidieť pri vyvolaní v Hellraiser) a číslo 1987. Rok, keď bol Hellraiser prepustený.

Stopy vedú k jednému menu

S najväčšou pravdepodobnosťou tak môžeme očakávať, že ďalšia z ikonických hororových postáv, ktorá pribudne do série Dead By Daylight, bude Pinhead z ikonického filmu Hellraiser. Niektorí fanúšikovia v komentároch na Reddite boli presvedčení, že ďalším vrahom bude postava z Five Nights at Freddy’s, ale všetky stopy ukazujú na Hellraisera.

Ak nie ste oboznámení s franšízou Hellraiser a Pinheadom tak ide o sériu už ikonických hororových filmov. Zvyčajne je v nich človek s logickým puzzle v tvare kocky, ktorý vyvolá Cernobitov. Tí majú záľubu v extrémnom sadomasochizme, koži, ktorú prepicháva množstve hákov. Samozrejme ikonickou postavou je samotný Pinehead, ktorý ma po celej svojej hlave zatlčené klince. Táto filmová séria uzrela svetlo sveta v roku 1987. Najnovší film z tohto univerza je z roku 2018.

Tešíte sa, že do Dead by Daylight mieri ďalší vrah? Dajte nám vedieť v komentároch a nezabudnite sledovať náš web pre viac herných noviniek.