Do Call of Duty: Warzone prichádza Rambo, už sa vie aj kedy

Odoberaj novinky cez  Google News
John Rambo v hre Call of Duty: Warzone
Zdroj: Call of Duty, Wikipedia, spawn.sk

Do populárnej battle-royale hry Call of Duty: Warzone už čoskoro pribudne ikonický hrdina – Rambo. Mnoho fanúšikov sa teraz nazdáva, že je to len začiatok. Do hry podľa nich bude postupne pribúdať čoraz viac známych postáv či už z filmov alebo iných diel. Všetci by však mali mať niečo spoločné a to pôvod v 80. rokoch.

Existuje už niekoľko špekulácií, ktorá známa postava by do hry mohla pribudnúť, no zatiaľ žiadna z nich nebola potvrdená. Preto zatiaľ nemá význam sa nimi zaoberať, keďže by sme sa nikam nedostali. Budeme sa venovať radšej tej potvrdenej. Je ňou John Rambo, legendárna postava, ktorú vo filmoch stvárnil Sylvester Stallone. Teraz to potvrdzuje aj oficiálny účet hry na Twitteri.

Príchod Ramba do Warzone však vývojári naznačujú už dlhšie a to rôznymi spôsobmi. Či už nahrávkami z hry, rôznymi audio súbormi alebo trailermi. Okrem Ramba tak naznačili možný príchod aj niekoľkých ďalších postáv. Prvým z nich však bude on a stane sa tak už 20. mája tohto roku, čiže o niekoľko dní. V ukážke, ktorú vývojári zdieľali na Twitteri môžeme jasne vidieť luk a šíp, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tejto slávnej postavy. Trailer sa končí slovami “Become War”, čo je známa hláška z filmov.

John Rambo bude vo Warzone pravdepodobne formou DLC balíku. Ako skin pre niektorú z postáv. Jednou z ďalších postáv by mohol byť Terminátor. Ten sa dostal napríklad už aj do hry Fortnite. Verdansk sa tak môže stať celkom zaujímavou mapou, keď po nej bude pobiehať množstvo známych postáv. Ešte do dnes môžeme v hre vidieť postavy Leatherface alebo Billyho zo Saw. Tie boli súčasťou Halloweenskeho eventu.