DLSS od Nvidie prichádza do ďalších hier

Odoberaj novinky cez  Google News
No Mans Sky sa dočká DLSS podpory
Zdroj: uhdwallpapers.org

Zoznam hier, ktoré budú podporovať technológiu DLSS od Nvidie sa tento mesiac rozrastie. Firma dnes oznámila, že ďalšie hry pridajú už tento mesiac. Nové tituly sa tak pridajú k nedávno vydanej vylepšenej edícii Metro Exodus Enhanced Edition. Informuje o tom portál VG247.

V máji by teda malo pribudnúť deväť hier. Dokopy tak pôjde o už 50 hier, ktoré budú k dispozícii s touto technológiou.

Už čoskoro teda do podpory DLSS od Nvidie pribudnú hry ako No Man’s Sky, Everspace 2, Amid Evil, Aron’s Adventure, Redout: Space Assault, Scavengers a Wrench. Po marcovom Into the Radius začína DLSS prijímať aj množstvo VR hier. Z VR hier tu máme Wrench, ako aj No Man’s Sky.

Nanešťastie Days Gone, ktorý vychádza dnes na PC, túto technológiu podporovať nebude. Môžete sa však tešiť na našu PC recenziu. Okrem toho ale Nvidia vydala niekoľko nových ovládačov pre túto zombie survival hru z dielne Sony od štúdia Bend.

DLSS je technológia upscallingu založená na umelej inteligencii od spoločnosti Nvidia. Tá je k dispozícii všetkým majiteľom RTX grafických kariet. Produkuje obraz takmer totožný s natívnym rozlíšením a výrazne zvyšuje výkon v podporovaných hrách. DLSS mnohí označujú za revolučnú technológiu.

Potešili vás hry, ktoré do zoznamu podpory pribudli? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti.