DLC Wrath of the Druids pre Assassin’s Creed Valhalla sa nakoniec odkladá

Odoberaj novinky cez  Google News
DLC Wrath of the Druids
Zdroj: redbull.com

Assassin’s Creed Valhalla, presnejšie jeho DLC Wrath of the Druids, malo byť pôvodne vydané ešte tento mesiac. To sa však Ubisoft rozhodol z pochopiteľných dôvodov odložiť. Informácie o tomto odklade priniesol web VG247. Toto rozšírenie má byť aj súčasťou Season Pass-u, ale aj ako samostatne predávajúce sa rozšírenie.

Podľa tweetu z oficiálneho účtu Assassin’s Creed na Twitteri, vývojoví tím odďaľuje tento dodatočný obsah pre AC Valhalla. Expanzia, rozšírenie, alebo DLC (môžete to volať ako chcete), mala byť pôvodne uvedená už 29. apríla. Mala nás zaviesť až do Írska. V ňom sme mali odhaľovať záhady kultu Druidov, popritom ako ich budete sledovať a objavovať aj ich členov.

Ubisoft tento krok odsunutia expanzie Wrath of the Druids odôvodňuje aj tým, že chce túto expanziu poriadne doladiť. Vzhľadom na to, že chcú byť k hráčom úprimný, plánujú dokonca vydávať aj podrobnejší popis toho, prečo sa rozhodli vydanie DLC presunúť až na 13. mája. Ďakujú za trpezlivosť a pripomínajú, že treba naďalej sledovať ich sociálne siete pre viac informácii.

Poslednou dobou sa internetom šíria dokonca špekulácie aj o tom, že Assassin’s Creed Valhalla by napriek ohláseným len pôvodným dvom rozšíreniam mala dostať aj tretie. V zdrojových kódoch sa totižto našli označenia týchto DLC (Wrath od the Druids a The Siege of Paris), ale aj jeden s tajným označením “Meteor”. Ak by vás zaujímalo ako si hra obstála v našej recenzii, tak to sa dočítate na odkaze priamo k nej.