Disco Elysium: The Final Cut pomaly, ale isto prichádza

Odoberaj novinky cez  Google News
Disco Elysium
Zdroj: inspiredtraveler.ca

Po dlhých rozpravách, Disco Elysium: The Final Cut konečne prichádza na PS5 a PS4, a môžeme sa tešiť, že túto skvelú hru uvidíme konečne v akcii. Našťastie aj keď hra skončila v PlayStation Access, dostala svoju starostlivosť v dostatočnom predstihu. Vďaka tomu sa nám podarilo vidieť prvých pár minút z hrania na PS5.

Video funguje ako skvelý úvod do sveta Disco Elysiumt a poskytuje hráčom podrobnosti o zápletke, o tom ako sa hra hrá, ako aj aký majú vplyv na hru hody kockou. Rovnako sú vo videu zahrnuté aj možnosti dialógov či možnosti vylepšovania.

Nové budú aj hlasové dialógy, ktoré v hre vyniknú, pretože každej postave dodajú akúsi stručnosť a zároveň živosť dielu, ktoré prinesie The Final Cut. Zdá sa, že môžme očakávať adventúru zameranú na role-play.

Očividne pôjde o titul, po ktorom túžime už dlhší čas. Disco Elysium: The Final Cut má plánovaný dátum vydania 30. marca 2021 na PS4 a PS5 a Stadiu. Verzia hry pre Switch alebo pre konzolu od Microsoftu zatiaľ potvrdená nebola, ako o tom informuje portál IGN.