Diablo 4 odhalí novú classu na BlizzConline

Odoberaj novinky cez  Google News
Diablo 4
Zdroj: ign.com

Diablo 4 sa už čoskoro znova prihlási o slovo. Od BlizzConu 2019 sme nevideli žiadne nové zábery z hry. Blizzard v tichosti pracoval a vydával pre fanúšikov aktualizácie. Každý štvrťrok vývojári odhaľujú viac informácii o hre.

Hráčom to však stále nestačí. Nevedia sa dočkať nových záberov. Režisér Luis Barriga prezradil, že nie sme príliš ďaleko od toho, aby sme dostali zásadné novinky z hry. „Naša najbližšia aktualizácia bude až na BlizConline. Nebude však už len vo forme blogu. Čítali sme špekulácie, čo by to mohlo byť, a chceme vás ubezpečiť, že to bude robustné.“ Ako dodal „bez toho aby sme prezradili, o aké prekvapenie ide, tak vám poviem len toľko, že ide o rozšírenú táborovú scénu, ktorú sme vám ukázali minulý rok na BlizzCone.“

Toto vyjadrenie naznačuje, že dostaneme zrejme ešte aspoň jedno oznámenie o novej classe, pretože Diablo klasicky ponúka hráčom výber za čo budú hrať práve pri táboráku. Pre Diablo 4 sú už oznámené tri z piatich class: Barbarian, Sorceress a Druid. BlizzConline sa bude konať 19. – 20. februára 2020. Informácie priniesol portál VG247.