Destruction AllStars rieši závažný problém – nedostatok hráčov

Odoberaj novinky cez  Google News
Destruction Allstars ilustračná foto
Zdroj: pushsquare.com

Z februárovej novinky od štúdia Lucid Games sa vykľul celkom zaujímavý multiplayerový titul a pokiaľ už vlastníte PlayStation 5, nie je vôbec na škodu si ho vyskúšať. Musíte si však dať pozor na to, kedy hru zapnete. Destruction AllStars totiž rieši závažný problém – nedostatok hráčov. Informuje o tom portál VGC.

Väčšina hráčov sa totiž do hrania púšťa od 18:00 h do 24:00 h počas týždňa a od 15:00 h do 03:00 počas víkendov. Mimo to je zohnať hráčov do hry celkom problém. Uvedomujú si to aj samotní vývojári a tak prichádzajú s riešením.

Do Destruction AllStars, ktorý trápi nedostatok hráčov, pribudnú online boti. Tí hru doplnia v tom prípade, pokiaľ by sa veľmi dlho čakalo na normálnych hráčov. Novinka však nebude fungovať v kompetetívnom režime Blitz.

S komunitou hráčov rozloženou po celom svete máme časy vrcholnej a nízkej hráčskej kvality pre herný matchmaking. Chceme zaistiť, že zápasy budú do maximálnej kapacity naplnené reálnymi hráčmi, ale keď chýba X hráčov pri fronte na zápas, AI boti zaujmú zostávajúce miesta,

uviedlo Lucid Games vo svojom vyhlásení.

Malé množstvo hráčov môže byť spôsobené aj nedostatkom samotných PS5 konzol. Tie môžu byť nedostupné ešte v priebehu celého tohto roka. Je preto možné, že keď sa situácia upokojí, problém s hráčmi úplne zmizne. Vývojári totiž sľubujú, že ich titul budú aj naďalej rozširovať, čo by mohlo prilákať aj nových hráčov.