Destruction AllStars bol odložený na február 2021

Odoberaj novinky cez  Google News
Destruction Allstars ilustračná foto
Zdroj: pushsquare.com

Destruction AllStars je „bojovka“ s autami od spoločnosti Lucid Games. Malo isť o „launch“ titul pre konzolu PlayStation 5. Nakoniec sa však dočkal odloženia na február 2021. Hra navyše rovno zamieri do PS Plus, kde bude celé dva mesiace. To znamená, že na pridanie hry budete mať času viac než dosť. Titul budete môcť hrať zadarmo pokiaľ budete mať aktívnu službu PS Plus.

Aj keď na jednej strane sa môže zdať, že ide skôr o sklamanie, pre hru samotnú to tak nemusí byť. Destruction AllStars sa tak aspoň nestratí pri tak veľkých tituloch akými sú Marvel’s Spider-Man: Miles Morales a Demon’s Souls. Vzhľadom na to, že ide o hru zameranú pre viac hráčov, tak týmto krokom získa určite oveľa lepšiu šancu zaujať a uspieť v PS Plus, ako napríklad Fall Guys.

„Destruction AllStars je hra pre viac hráčov, pri ktorej je najlepšie, ak súťažíte s hráčmi po celom svete. Chceme, aby čo najviac ľudí zažilo chaos na PS5 a aký je najlepší spôsob ako to urobiť, než hru poskytnúť rovno naším členom PS Plus?,“ vysvetlil Pete Smith. „Budúci týždeň sa vrátime aj s úplne novým trailerom a ďalšími podrobnosťami o hre. Takže budete presne vedieť čo očakávať až si hru vo februári stiahnete.“ Informoval o tom portál Push Square.