Deep Silver krotí fanúšikov: E3 neponúkne všetko

Odoberaj novinky cez  Google News
Deep Silver krotí fanúšikov
Zdroj: mcvuk.com

Do začiatku tohtoročnej E3 ostáva už len pár dní. Hráči majú po ročnej prestávke, ktorú zapríčinil koronavírus, veľké očakávania. Spoločnosť Deep Silver sa preto rozhodla tieto očakávania fanúšikov skrotiť. Ako informuje v príspevku na svojom Twitteri, Koch Media ako vlastník spoločnosti má síce na 11. júna naplánované novinky, ale nepôjde o očakávané nové diely známych či obľúbených sérií.

Na E3 sa tak nedozvieme žiadne novinky vzťahujúce sa ku značkám ako Dead Island, Saints Row, Metro či TimeSplitters. Jednoducho si budeme musieť počkať na inú akciu. Na všetkých týchto hrách sa však pracuje. Zrejme ale ešte nie sú v takej fáze vývoja, aby sme sa mohli dočkať nejakého traileru či ukážky. Miesto toho sa dočkáme informácií o iných hrách.

Tohtoročná E3 oficiálne začne v sobotu 12. júna. Avšak celý nasledujúci týždeň bude patriť hrám. Tesne pred začiatkom, ale po skončení najväčšej hernej výstavy sa totiž uskutočnia ďalšie menšie či väčšie podujatia. Okrem spoločnosti Deep Silver sa môžeme tešiť na prezentácie firiem ako Ubisoft, Microsoft, Bethesda. Seriály a projekty zo sveta videohier predstaví aj Netflix.

Aby toho nebolo málo, v závere tohtoročnej E3 sa uskutoční aj odovzdávanie ocenení. Program bude poriadne nabitý, preto pozorne sledujte náš web, aby vám nič podstatné neuniklo.