fbpx

Deathloop bližšie predstavuje svoj zbraňový arzenál

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Deathloop od Arkane Studios
Zdroj: YouTube (Bethesda)

Arkane Studios v novo pripravovanej hre Deathloop približuje svoj unikátny arzenál. Na druhej strane je dobré pripomenúť, že podpis a odkaz hry Dishonored je znateľne vidieť a cítiť. Minimálne schopnosti a hrateľnosť. Niet sa však čomu diviť, tieto súčasti si hráči obľúbili a preto sa ich štúdio rozhodlo implementovať aj do svojej novinky.

Ako sme už spomenuli, v Deathloop nájdeme množstvo vecí, ktoré poznáme zo série Dishonored. V rámci súbojového systému, pri ktorom šermujete mečom, dokážete nepriateľa pasívne ovládať. Nebudú chýbať bočné cestičky, ktoré vám zaručia bezpečnejší prechod medzi podlažiami. Novinkou sú však zbrane. Je vidieť, že Arkane sa inšpirovalo, či už svojich hier alebo značiek konkurenčných hier. Tak napríklad Heritage Gun sa nesmierne podobá na zbraň Ashe z hry Overwatch. Týmto však nechceme štúdio Arkane z ničoho obviniť, iba poukazujeme, odkiaľ možno čerpali inšpiráciu.

Hra síce patrí pod štúdio Bethesda, ktoré nedávno kúpil Microsoft. Neznamená to ale, že sa automaticky zaradí do predplatného Xbox Game Pass. Ešte pred schválením kontraktu, si hra vybojovala časovú exkluzivitu pre platformu Sony. Microsoft, vrámci férovosti k hráčom zachová túto časovú exkluzivitu.