Death Stranding: Director’s Cut predstavil nový obsah

Odoberaj novinky cez  Google News
Do Death Stranding mieri množstvo noviniek
Zdroj: spawn.sk, hitechglitz.com

Death Stranding: Director’s Cut predstavil množstvo nových predmetov, misií, ale aj jetpack. Rozšírený trailer, ktorý bol predstavený počas Opening Night Live v rámci podujatia Gamescom 2021, ukázal množstvo nových funkcií. K novým veciam v hre patria trysky pre váš jetpack, ktoré vám umožňujú „plachtiť“, alebo „nákladný“ katapult, ktorý vám pomôže preniesť zásielky do ďalekých oblastí.

Novinkou bude aj Buddy Bot, ktorý vám pomôže nabrať viac zásielok. Dokonca naň Sam vysadne a doručí vás aj váš náklad zatiaľ čo vy budete môcť venovať svoju pozornosť krajine a užívať si cestu. Okrem toho pribudne aj nová oblasť výcviku zbraní. Tá bude zahŕňať aj virtuálne bojové stretnutia. Bitky s bossmi si po novom budete môcť zahrať znovu. Samozrejmosťou budú aj rebríčky a porovnania s inými hráčmi.

Vo vašom „byte“ pribudnú nové možnosti prispôsobenia. Rovnako tak pribudnú aj nové pesničky. Ďalšou so zábavnejších noviniek budú rampy po celom svete. Tie okrem prekonania údolí a iných prekážok, ponúknu počas doby vo vzduchu predvádzať triky na motorke. Aby to však bolo kompletné dostane sa aj na preteky po pretekárskych okruhoch, kde taktiež nebude chýbať rebríček.

Pribudli aj nové doručovacie misie vrátane tajného zariadenia, ktoré sa veľmi podobá úrovni Metal Gear (s vhodnou hudbou). Dostali sme aj krátky teaser, ktorý nás navnadil na nejakú podvodnú oblasť s potenciálne nebezpečnou veľrybou. Death Stranding: Director’s Cut dorazí už v septembri. Samozrejmosťou sú vylepšenia výkonu. Kojima Productions tiež sľubuje, že rozšíri systém sociálnych prameňov.

Pre viac informácií, aj z tohtoročného Gamescomu, sledujte náš web.