Death Stranding by ešte mohol dostať rozšírenú edíciu

Odoberaj novinky cez  Google News
Death Stranding na PlayStation
Zdroj: playstation.com

Hra Death Stranding možno nepatrí k úplným miláčikom herného publika, no svoju fanúšikovskú základňu si nepochybne získala. Napriek zmiešaným názorom a recenziám sa vždy nájdu hráči, ktorí by sa k hre vrátili v prípade nového obsahu. Ten vyzerá opäť o niečo reálnejšie.

Podľa istého užívateľa na internetovom fóre ResetEra by sme sa čoskoro mohli dočkať špeciálnej, rozšírenej edície hry Death Stranding, o ktorú sa postaralo štúdio známeho Hidea Kojimu. Dokonca aj on sám už naznačoval príchod nového DLC, no zatiaľ bez oficiálneho vyjadrenia alebo potvrdenia. Vyzerá to tak, že by sme sa mohli dočkať rozšírenej edície na konzoly PS4 a PS5.

Zdrojom tejto nepotvrdenej informácie je užívateľ Navtra. Ten už na svojom konte má niektoré potvrdené úniky a preto je možné ho zaradiť medzi tie spoľahlivejšie zdroje informácií. V PlayStation vlákne komentoval príspevok slovami: “Ak máte záujem zahrať si Death Stranding a doteraz ste tak neurobili, možno by sa oplatilo ešte chvíľu počkať.”

Neskôr tento svoj komentár vysvetlil tým, že hovoril o rozšírenej edícii hry Death Stranding. Taktiež prihodil zopár detailov s tým, že táto nová edícia bude obsahovať aj príbeh doplnený o nové veci. Majitelia hry sa však nepotešia, keďže podľa neho pôjde o platenú edíciu a nebude dostupná ako bezplatné rozšírenie pre už existujúcich vlastníkov hry.

Viac detailov Navtra neposkytol a tak je na ostatných, aby začali špekulovať o tom, čo konkrétne bude v novej edícii. Opäť pripomíname, že na internetové fórum môže napísať ktokoľvek čokoľvek. Napriek tomu je Navtra medzi komunitou fóra ResetEra považovaný za spoľahlivý zdroj. V minulosti správne odhadol hry, ktoré boli odhalené počas predstavenia PS5. Taktiež v predstihu vedel, že Final Fantasy 16 bude časová exkluzivita pre PlayStation.