Exkluzivita Sony sa objaví na inej platforme

Odoberaj novinky cez  Google News
Erica
Zdroj: wallpapersden.com

Erica vyšla pred dvoma rokmi exkluzívne pre PlayStation 4. Príchod hry bol nečakaný, nakoľko sa objavila v PS Store hneď po uvedení launch traileru.

Exkluzivita Sony sa zameriava na príbeh Eriky, ktorá sa snaží objasniť smrť svojho otca. Po krátkych scénach sa dostávate do sanatória, kde otec Eriky pracoval. Zaujímavosťou sú ovládacie prvky, kde tu a tam interaktívne ovládate predmety. Hra sa nikdy nedočkala komerčného úspechu.

Aj napriek tomu sa niekdajšia exkluzivita Sony pre PlayStation 4 dočkala vydania na iOS zariadeniach. Hra na tablete funguje trochu rozpačito, nakoľko obsah do hry sa sťahuje postupne. Najnovšie sa adventúra od štúdia Flavourworks dočká vydania na platforme Steam, a to už 25.mája. Informuje o tom web PC Gamer.

Kým niekoho môže táto informácia potešiť, zarytých konzolistov istotne privedie do smútku. Sony totiž ešte minulý rok vyhlasovalo, že neplánuje vo veľkom vydávať svoje exkluzivity na iné platformy. Tento rok sa však situácia otočila. Pripomeňme, že už čoskoro by sme sa mali dočkať vydania na PC aj hry Days Gone.