Ďalšia časť prezentácie Ubisoft Forward bude už budúci týždeň

Odoberaj novinky cez  Google News
Ubisoft Forward
Zdroj: ubisoft.com

Na konci prvej prezentácie Ubisoft Forward nám bolo povedané, že ďalšia časť sa bude konať ešte niekedy v tomto roku. Táto informácia konečne naberá reálny čas aj dátum. Bude to už budúci týždeň a Ubisoft sa nám chystá znovu predstaviť Gods & Monsters.

Druhý diel Ubisoft Forward sa bude konať 10.9., teda už o pár dní. V našich končinách celé predstavenie začne o 21. hodine a prinesie množstvo herných noviniek a oznámení. Jednou z nich by malo byť aj akési znovu-predstavenie hry Gods & Monsters. Iba dnes sme vás informovali o tom, že Ubisoft pravdepodobne kompletne zmenil názov tejto hry a to môže byť aj dôvod, prečo nám ju chce znovu predstaviť.

Na hre pracujú ľudia, ktorí majú na svedomí napríklad aj Assassin’s Creed Odyssey, teda štúdio Ubisoft Quebec. Nižšie nájdete aj sprievodné video k prezentácii, kde nám predstavujú hry, ktoré môžeme očakávať. Nebude teda chýbať ani Hyper Scape, Rainbow Six Siege a Watch Dogs: Legion. Počas živého vysielania budete môcť, tak ako pri poslednej prezentácii, získať aj rôzne odmeny do vybraných od Ubisoftu.