D-Link na CES 2021 redefinoval smarthome a prácu na diaľku

Odoberaj novinky cez  Google News
D-Link na CES 2021
Zdroj: dlink.com

Spoločnosť D-Link, globálny líder v oblasti sieťových riešení, sa na CES 2021 chystá predstaviť najnovšie technológie ako sú napr. Wi-Fi 6, 5G a 2.5 Gigabit Ethernet. Tieto technológie boli navrhnuté tak, aby uspokojili rastúce požiadavky. Požiadavky na moderné inteligentné domy a pracovné prostredie aj s ohľadom na globálnu pandémiu.

Novinky spoločnosti D-Link sú navrhnuté tak, aby optimalizovali ekosystém domácej siete. Aby ešte viac pomáhali ľuďom prispôsobovať sa novým výzvam dnešnej doby. Hlavne pri bezpečnom prepojení ľudí na celom svete s ich zariadeniami, vylepšení zabezpečenia domácností a aj spôsobu, akým ľudia trávia voľný čas, učia sa alebo pracujú na diaľku.

V kategórii 2.5 Gigabit a sieťových riešení predstaví D-Link úplne nový USB-C adaptér pre 2.5G Ethernet (DUB-E250) a multigigabitový nemanažovateľný prepínač.

Spoločnosť tiež uvedie najnovšie technologické novinky pre inteligentné a bezpečné domácnosti ako AX1800 Wi-Fi 6 USB 3.0 adaptér, 5G Wi-Fi 6 mobilný hotspot, či 5G Wi-Fi router AC2600.

Najnovšie zariadenia D-Link si môžete prezrieť vo virtuálnom stánku CES 2021 na tejto adrese.

Zostať navzájom v kontakte s našimi domovmi a prácou je dnes oveľa dôležitejšie. Globálna pandémia nás naučila, aké významné sú technológie a aká kľúčová je ich úloha pri udržiavaní nášho každodenného života – či už ide o prácu, alebo učenie na diaľku, poskytovanie zábavy, alebo spojenie s našimi blízkymi, nech už sú akokoľvek ďaleko. Spoločnosť D-Link sa preto teraz viac než kedykoľvek predtým zameriava na zabezpečenie toho, aby ľudia na celom svete mohli byť spojení vo všetkých oblastiach ich životov. Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť najnovšie technológie, ktoré sú skutočným dôkazom nášho záväzku vytvárať a vyvíjať riešenia, ktoré skutočne zlepšujú životy ľudí.

Kevin Wen, prezident spoločnosti D-Link Europe

Široká škála inovatívnych, výkonných a intuitívnych technológií spoločnosti D-Link je k dispozícii pre podniky aj spotrebiteľov prostredníctvom globálnej distribučnej siete, maloobchodných partnerov a poskytovateľov služieb.

USB-C to 2.5G Ethernet Adapter

D-Link DUB-E250, ocenený CES 2021 Innovation Award, je najmenší 2.5G ethernetový adaptér USB-C dostupný na trhu. Navrhnutý je tak, aby prelomil úzke miesta v sieti poskytnutím 2,5-násobku šírky pásma oproti gigabitovému ethernetovému pripojeniu a preto je spätne plne kompatibilný s existujúcim sieťovým vybavením. Model DUB-E250 poskytuje cenovo dostupný, rýchly a priamy prechod na vysokorýchlostné pripojenie.

Multi-Gigabit Unmanaged Switch

DMS-106XT je najnovší nemanažovateľný prepínač D-Link, ktorý zvyšuje efektivitu siete a poskytuje nepretržité online zážitky. Vďaka 2.5G Ethernet portom a jednému 10G Ethernet portu sa môžu používatelia pripojiť a vychutnávať si rýchle streamovanie HD videí alebo hranie hier, zatiaľ čo 10G port bude pripojený k úložisku na rýchle zálohovanie alebo obnovu dát. Režim Turbo aktivuje extrémne nízku latenciu pre kvalitný a rýchly streaming a hry. Okamžitú spätnú väzbu stavu siete vám poskytujú LED. Viac gigové porty sú spätne kompatibilné s existujúcimi káblami a zariadeniami. To znamená, že ho možno nasadiť tam, kde sa vyžaduje väčšia šírka pásma aj bez nákladných a časovo náročných úprav kabeláže, alebo výmeny zariadení.

AX1800 Wi-Fi 6 USB 3.0 Adapter

DWA-X1850 od spoločnosti D-Link je prvým adaptérom Wi-Fi 6 USB 3.0 na trhu, ktorý poskytuje rýchly, ľahký a cenovo dostupný spôsob, ako môžu používatelia inovovať počítače pomocou najnovšej bezdrôtovej technológie AX. Jednoduchým pripojením adaptéru k USB portu môžu používatelia využívať bezpečný a vysokorýchlostný internet s rýchlosťou až 574 Mbps v pásme 2,4 GHz a 1 200 Mbps v pásme 5 GHz. DWA-X1850 tiež obsahuje šifrovanie WPA3 Wi-Fi pre optimálnu ochranu siete a zariadení.

5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot a 5G AC2600 Wi-Fi Router

5G Wi-Fi 6 mobilný hotspot (DWR-2101) a 5G AC2600 Wi-Fi router (DWR-978) spoločnosti D-Link ponúkajú bleskové pripojenie 5G pre domovy, na cesty alebo do kancelárií. Vďaka rýchlosti sťahovania z Internetu až 1,6 Gbps sú tieto 5G smerovače ideálne na zabezpečenie dátovo najnáročnejších online aplikácií i práce na diaľku, ktorá sa dnes stáva štandardom.

Cena a dostupnosť

Pre viac informácií navštívte oficiálne stránky spoločnosti D-Link