Cyberpunk 2077 zhltne pri hraní množstvo vášho času

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077
Zdroj: gamespot.com

Najočakávanejšia hra tohto roka, Cyberpunk 2077, sa po rade odkladov, zrejme blíži k svojmu vydaniu. Dosvedčujú to nie len prvé zásoby na skladoch, ale aj čoraz viac informácií, ktoré vychádzajú priamo zo štúdia CD Projekt RED. Tá najnovšia priniesla viac svetla do tmy ohľadom toho, koľko hodín bude hra trvať.

Informáciu priniesol samotný vedúci QA oddelenia poľského štúdia, Lukasz Babiel. Ten sa na Twitteri pochválil s tým, že hru už nejaký ten čas hral a stále nevidel záverečné titulky. Na jednu z otázok priblížil, ako hru vlastne hrá.

Babiel podľa vlastných slov hrá Cyberpunk 2077 ako Nomád a vo svete Night City strávil už vyše 175 hodín. Je nutné dodať, že titul hrá na najťažšiu úroveň, štýlom zakrádania sa. Taktiež zhromažďuje všetko čo sa dá a pochopiteľne skúša všetky funkcie, ktoré hra ponúka.

Tak či tak je jasné, že Cyberpunk 2077 nebude hrou na jeden deň. Ak sa nič nezmení, viac by sme sa mali dozvedieť od 10. decembra, kedy by mala hra vyjsť na azda všetky herné platformy, okrem Nintenda Switch.