Cyberpunk 2077 sa dočkal ďalšieho opravného patchu

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 patch
Zdroj: cyberpunk.net

Hráči Cyberpunk 2077 môžu mať menší dôvod na radosť. Vývojári z CD Projekt Red totiž vypustili ďalší opravný patch. Ten najnovší dostal označenie 1.1 a k dispozícii je na PC, konzoly a Google Stadia.

Na webovej stránke hry sa uvádza, že najnovšia aktualizácia sa zameriava na vylepšenia stability. Taktiež má ísť o základ pre budúce opravy. Vylepšenie využitia pamäte v rôznych systémoch v rámci hry je súčasťou tejto opravy a malo by vylepšiť postavy, interakcie, navigáciu, videohry v hrách (správy, televízia atď.), lístie, laserové efekty, minimapu, zariadenia, AI, ulicu a dopravu a ďalšie veci.

Patch 1.1 by mal v Cyberpunk 2077 opraviť aj pády pri ukladaní pozícií, načítavania či spúšťania hry. Vylepšenia by sa mali týkať aj samotných Questov. Celkový zoznam opráv si môžete pozrieť v linku v predchádzajúcom odseku.

Na záver len dodáme, že potešiť by sa mali aj majitelia konzol. Zmeny sa totiž týkajú aj verzií hry na PlayStation 4 a Xbox One. Práve na týchto konzolách vyzerala hra najhoršie a obsahovala aj najviac chýb. Aj na nich sme poukázali v našej recenzii, ktorú si môžete prečítať TU.