Cyberpunk 2077 sa dočká ďalších opráv. Zoznam zmien je napísaný na 26 stranách

Odoberaj novinky cez  Google News
Keanu Reeves Cyberpunk 2077
Zdroj: newsfeed.tv

Netrpezlivo očakávaná obrovská aktualizácia Cyberpunk 2077 už klope na dvere. Spoločnosť CD Projekt Red síce zatiaľ neoznámila, kedy presne opravný balíček vyjde, ale môžeme očakávať, že to bude čoskoro.

Nateraz nám musí stačí zoznam zmien, ktoré patch s označením 1.2 prinesie. Že ich je veľa napovedá aj fakt, že sú rozpísané na 26 normostranách, majú teda cez 45 000 znakov. Pôjde teda o stovky menších, ale aj väčších, úprav.

Medzi najväčšie zmeny patrí pomerne komplexná oprava systému mužov zákona, policajné zložky by sa mali spawnovať o niečo logickejšie, o čom sme vás informovali pred pár dňami. Zásadných opráv sa dočká aj riadenie. Hráčov však určite poteší napr. aj pridanie podpory pre technológie ray-tracing na grafických čipoch výrobcu AMD.

Cyberpunk 2077 by sa mal dočkať aj opravy celej rady rozbitých questov, veľkým ladením prešli aj problematické verzie hry pre staršie generácie konzol. To sú tie najväčšie zmeny, vedľa ktorých však nájdeme aj desiatky menších opráv, vrátane skutočných detailov. Kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze. Len nezabudnite, my sme vás pred čítaním varovali.

Vývojári si od spomínaného patchu sľubujú to, že hra sa dostane do reprezentatívneho stavu. Mala by byť hrateľná bez problémov na všetkých platformách. Pripomenieme, že pôvodne mal vyjsť už vo februári, avšak po hackerskom útoku sa vydanie oddialilo.