Cyberpunk 2077: Podľa CDPR nás už žiadny odklad nečaká

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 Night City Wire
Zdroj: Cyberpunk.net a Spawn.sk

November, na ktorý sa tak tešíme pretože má prísť Cyberpunk 2077 sa pomaly, ale isto blíži. Podľa portálu VG247 vývojár CD Projekt RED sa zdá byť pokojný. S ˇkludným svedomím opäť zdôrazňuje, že hra nebude čeliť žiadnym ďalším odkladom a že sa žiadny ani konať nebude.

Keď sa znova stretneme v tomto formáte, Cyberpunk 2077 už bude vydaný.”

Toto uviedol Piotr Nielubowicz, finančný riaditeľ CDPR vo videu, v ktorom rekapituluje prvú polovicu fiškálneho roka 2020.

Takéto videá CDPR vydáva na konci každého štvrťroka a ďalšie ešte na konci polovice fiškálneho roka. Ďalšie video by malo doraziť aj v decembri, čo bude, dúfajme, až po vydaní samotnej hry.

Samozrejme táto informácia stále nevylučuje, že hra nemôže byť predsa len odložená. Môže to byť niekoľko týždňov, mesiacov, prípadne mať len mierne oneskorenie.

Vydanie hry je naplánované na 19. novembra a má vyjsť na platformy PC, Xbox One a PlayStation 4. V nedávnej novinke sme vám priniesli taktiež informáciu, že hra nezaberie viac než 200 GB na vašom pevnom disku. Taktiež, že sa hra spája s Rockstar Energy drinkom.