Cyberpunk 2077 odkladá vydanie patchu 1.2

Odoberaj novinky cez  Google News
Johnny Silverhand z hry Cyberpunk 2077
Zdroj: wccftech.com

Kým sme sa dočkali vydania titulu Cyberpunk 2077, uplynulo strašne veľa rokov. Jednak preto, že veľká hra potrebovala veľa času na vývoj, ale ku koncu aj preto, že sme sa dočkali hneď niekoľkých odkladov. Tento trend zdá sa pokračuje aj po vydaní, aj keď tentoraz nie vlastnou vinou poľských vývojárov.

Podľa nedávneho príspevku hry na Twitteri, musia vývojári kvôli nedávnemu hackerskému útoku na štúdio odložiť vydanie plánovaného patchu s označením 1.2. „Pracujeme na množstve vylepšení a opráv a stále je pred nami veľa práce. Preto sa sústredíme na vydanie v polovici marca,“ píše sa v v príspevku.

Hráči si zo súčasnej situácie okolo hry Cyberpunk 2077 robia skôr srandu, než aby ich táto situácia hnevala. Poľské CD Projekt Red má však problémov skutočne veľa. Po hackerskom útoku sa na internete objavili zdrojové kódy nielen k najnovšej hre, ale taktiež ku Zaklínačovi 3 či Gwent. Časť z nich sa následne objavila na internete a časť spolu s citlivými údajmi o zamestnancoch sa predala na dark webe.