Cyberpunk 2077 odhaľuje plány s DLC a rozšíreniami

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 Night City Wire
Zdroj: Cyberpunk.net a Spawn.sk

Vývojár CD Projekt RED len nedávno prebehol so svojimi investormi výsledky z prvej polovice fiškálneho roka. Podľa portálu VG247 sme vám priniesli správu, že nás už žiadny ďalší odklad týkajúci sa hry Cyberpunk 2077 nečaká.

Ako už bolo pred nedávnom spomenuté, Cyberpunk 2077 dostane DLC zadarmo hneď po jeho vydaní. Počas rozhovoru, ktorý sa konal po spomínanej diskusií o samotných zárobkoch spoločnosti s investormi, sa preberali veci, aký obsah prinesú po vydaní samotnej hry a monetizácii. Tam Adam Kiciński, CEO štúdia CDPR odpovedal, že máme očakávať viac doplnkov do hry v porovnaní so samotným Witcherom 3.

Kiciński nehovoril o konkrétnych detailoch, ale uviedol, že máme očakávať DLC zadarmo, ale aj platené expanzie o ktorých sa dozvieme pred vydaním.

Cyberpunk 2077 vychádza 19. novembra na PC, Xbox One, PlayStation 4 a taktiež bude dostupné na novú generáciu konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Tie budú dostupné taktiež v deň vydania vďaka spätnej kompatibilite a s robustnejšou aktualizáciou, ktorá príde vo forme bezplatného patchu.