Cyberpunk 2077 o najnovších zmenách informoval zaujímavým spôsobom

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077
Zdroj: cyberpunk.net

Sľubovaná aktualizácia pre Cyberpunk 2077, ktorá sa oneskorila kvôli hackerským útokom, sa už čoskoro dočká vydania. Priniesť by mala okrem iného aj úpravu či skôr opravu polície, ktorá sa spamovala doslova zakaždým, keď ste spáchali zločin. Informujú o tom vývojári z CD Projekt Red vo svojej tlačovej správe.

Obsah patchu 1.2 do Cyberpunk 2077 prinesie spomalenie reakčnej doby polície a odstránenie neprirodzených momentov. Pri tých sa zástupcovia bezpečnostných jednotiek objavovali priamo pri postave hráča. Ďalšou novinkou má byť predstavenie aktualizácie špeciálneho drona, ktorý budú policajti využívať k vyhodnoteniu situácie ešte pred prevedením zásahu.

Cyberpunk 2077 čoskoro ponúkne aj možnosť nastaviteľnej citlivosti jazdenia a možnosti spätného uvoľnenia vozidla pri jeho zaseknutí o jeden z okolitých predmetov. Poslednou, nemenej významnou, novinkou bude prenastaviteľnosť tlačidiel pre uhýbanie, na ktorých rozloženie si množstvo hráčov sťažovalo. Namiesto smerových kláves WASD bude funkcia môcť zdieľať ovládania s klávesou pre skrčenie. Ostáva nám tak dúfať, že sa patch dočká vydania tak ako sľúbili vývojári z CD Projekt Red – do konca tohto mesiaca.

Za zmienku stojí aj fakt, akým vývojári nové zmeny prezentovali. Zvolili si na to formát akýchsi správ zo sveta Cyberpunk 2077. Aby toho nebolo málo na zásahy polície si napr. posťažoval aj „miestny obyvateľ“. Vidieť, že sa vývojári snažia po prvotnej vlne neúspechu svoju hru ďalej zlepšovať.